Manchester Utd

images

Acesta pe care il voi juca eu astazi, mai mult pe goluri pentru ca nu prea mai am incredere in rezultate finale momentan.

Zilele astea am nevoie de bani, asa ca am nevoie de la voi de un bilet pe care sa-l castigam sigur. :D. Sugestii?

21 de comentarii

1. Aseară au fost multe surprize în NBA, dar din păcate nu a fost si Phenix printre ele…să ai 7 puncte avans cu 1 minut şi 35 de secunde rămase din meci şi să îl pierzi, să îi permiţi lui Jeff Green să marcheze 3 puncte prin coş cu fault cu 4.5 secunde rămase din meci la nivelul ăsta, atunci meriţi să pierzi meciul… Prin victoria aceasta, Griezzlies a făcut un 7-0 cu Suns în ultimele 7 meciuri.

Apreciază

2. Ti-am pus x buclucas e greu dar frumos la roma – fiorentina pauza x !! – 10 ron nu deviem de la proiect
    Ce ma gandesc eu sa imi spui unde gresesc as pune hanover 1x (echipele stau bine si nu se streseaza prea tare ) , psg merge mai departe (e cupa ligii unde e malai ca lumea ) si nu gasesc al 3 meci sa fac cota 2 poate ma ajuti tu . multumesc (fara bayern deocamdata cica e sukar mare cu guardiolla)

Apreciază

3. Salutare,

Acestea sunt opțiunile mele pentru astăzi .

Apreciază

4. Eu la Genk solist am dubii.. Posibil, dar totusi, nu-s asa grozavi. Spre exemplu V lui Gladbach are tot 1.5 dar acolo e clar. In timp ce aici, not so much.. Mult mai sigur vad over 1.5 , chiar daca e o cota mai mica.
    Tot cote slabute, dar destul de sigure: over 1.5 la Barnsley – Oldham, la Hyde CLAR over 2.5, dar si Leamington -Chorley , Stockport – Barrow si Bromley – Farnbourough sunt meciuri excelente la 3+, apoi PSV- inscrie in ambele reprize, Club Brugge-1, United -> H1-1 , Roma-Fiorentina sub 3.5, Wolfsburg – over 2.5 si PSG – 2 -> asta e la 1.85 dar totusi..