2 327 Din.Kiev-Guingamp 26.02.2015 20:00 1 1.72
3 353 Legia V.-Ajax A. 26.02.2015 20:00 X2 1.59
4 32016 Fiorentina – Tottenham 26.02.2015 20:00 DA 2.05
5 33806 Everton – Young Boys 26.02.2015 22:05 DA 2.2
6 32052 Salzburg – Villarreal 26.02.2015 20:00 DA 1.77
7 31980 Inter M. – Celtic 26.02.2015 20:00 DA 2.17

DA = ambele marcheaza si peste 2.5 goluri

si de placere, o sa joc si biletul lui mirc3a10 : 8872230

Bafta!!

gl

68 de comentarii

1. În Europa League trebuie să fim atenţi. Unele echipe au meciuri importante in weekend: Tottenham finala Cupei Ligii, Liverpool derby-ul cu City, Sporting are meci la Porto, Roma luni joacă cu Juventus, Ajax şi PSV au meci direct şi posibil să joace mai lejer.
    Olympiakos şi Dinamo Moscova îmi plac foarte mult. Bat ambele?

Apreciază

1. asta a fost al doilea interviu, cu regionalul. Interesant. Daca te porti de parca ai fi scapat de la nebuni, bagi un pic de stand-up comedy si esti increzator in tine, atunci esti ca si angajat. Nu prea se intampla des, dar m-a impresionat placut un domn manager la PF. Era in acelasi birou, nu avea treaba cu pozitia pentru care aplicasem, dar era super-tare. Stia omul vanzari, psihologie, HR..tot tacamul. Problema este ca primesc oferte doar pe vanzari, si chiar daca pe la interviuri ii impresionez pe toti (sunt un pic mai..sugubatz asa :), mi-e un pic teama ca nu o sa fac fata in domeniul asta.
                Eu ca formare sunt pe banking, back-office, ulterior management, training, bla bla.

2 2232 Nishikori K – Dolgopolov A 27.02.2015 01:00 1 1.3
      3 2252 Hlavackova A / Hradecka L – Hozumi E / Ninomiya M 27.02.2015 02:40 1 1.25

Apreciază

2. Sevilla e finalinsta de anul trecut. Au dominat si-n tur si cat imi place Gladbach (Favre nu-i fraier), diferenta tot e mare. Iar cum nemtii trebuie sa atace eu vad clar meci de x2, poate chiar 2. Pe Everton nu-i doare capu, teoretic n-ar trebui sa aiba emotii dar sa nu-i apuce ceva si sa piarda. Mai bine acolo pe goluri, 2+ ca oricum o iei se marcheaza. Young boys aia nu-s echipa de under. Fie ca dau, fie ca iau, goluri o sa fie

Apreciază

1. Pai in cazul asta merg sa il bag si eu ca mi-am adus aminte ca vin sarbatorile doamnelor si tocmai ce astia mici mi-au rupt canapeaua si am gasit un geam crapat la vitrina din sufragerie cica de la beyblade (cine are copii stie ) !!

Apreciază

6. Ce sa zici, la risc (biletele jucate real) nici pe-aproape dar aici (un bilet eventual) http://postimg.org/image/6wzj104cr/ un singur meci pierdut. Ce-i drept clar, era pronostic 2 si-a fost 1. Pe Roma mai mizasem solitst si-n rest niste sanse duble, dar tot asa pe ideea ca vedeam favorita echipa oaspete. Wolsburg a facut x, ca-n rest chiar victorii: villareal, sevilla, ajax si cote pe la 2.60, 3.00

Apreciază

7. De-asta pana prind ceva (oricum si cand prind, tot numa ghinioane de astea, dar macar sa mai prind odata) nici nu ma joc sume mai mari k numa mi-as face nervi. Poftim, mai aveam si asta: 11/16 si-au iesit 9 cu mentiunea ca lejer se putea sa prind macar 11, daca nu chiar 12-13. Napoli la 1-0 la pauza a inschis meciul, cu toate ca aveau resursele sa vedem si inca 2-3 goluri in R2. La Icter doar 1 gol dupa pauza, la fel la Sevilla ambele partide jucandu-se la calificare, deci no comment, aici n-am ce reprosa. . Dar la Sporting chiar ma astpetam dupa pauzaL fie dau , fie iau, amia ales cu Wolsfburg care pe contre nu iarta, La Young Boys s-a dat o galagie in prima ca apoi sa moara asa. La fel la Ajax. Uite 4 partide (Ajax, Wolfsburm Napoli, Everton) unde se putea lejer sa se inscrie si 2 sau 3 goluri dupa pauza. Pai nu ti-era ciuda?! http://postimg.org/image/f32krr6i3/