de la capat….

poor

Iarna s-a incheiat cat se poate de urat pentru noi, meciuri urate, goluri putine, dintre favorite doar Hearts si Benfica si-au respectat blazonul dand cate o caruta de goluri, in rest apatie si lamentare. Daca este vreunul dintre voi care a castigat ieri, propun sa facem sectiunea „Hall of Fame” si sa il introducem la loc de cinste.

Dar sa lasam vorbaria si sa incepem.

Cota de 3 si un pic merge facuta din:

2672 Le Mont ·Wohlen 01.03.2015 16:00 W2 1.39
2244 Sassuolo·Lazio 01.03.2015 16:00 X2 1.32
1043 Salzburg·Grodig 01.03.2015 17:30 1/1&3+ 1.83

Salzburg a terminat socotelile cu Europa, se poate concentra pe campionat, Lazio cred ca va trage sa puna ceva distanta intre ea si Fiorentina, mai ales ca aceasta din urma are ‘derby’ cu Inter, iar Wohlen respira aer de prima liga si joaca si cu niste martalogi. La ultimul meci chiar as trage un pic mai mult.

cod: 9996-Y1ZX76

In ceea ce priveste biletul pe care o sa-mi exersez apetitul crescut pentru risc, o sa il rog pe Verne, daca doreste, sa imi spuna care sunt cele mai plauzibile 5 evenimente din cele de mai jos:

2248 Torino·Napoli 01.03.2015 21:45 DG2 2+ 2.30

Asa acum bine sublinia ieri Mihai, ar trebui sa ne incepem acest anotimp prin a ne defini identitatea si a alege un nume care sa ne reprezinte ca si comunitate. Voi deschide separat un post in care va rog sa veniti fiecare cu cate o propunere. Cum fiecare sugestie este binevenita, i-as ruga si pe cei care comenteaza mai rar sau deloc sa ne ajute cu cate una. Bineinteles de la mirc3a10, tinand cont ca el scrie mai mult, sper sa vad mai multe :P.

Godspeed!!

31 de comentarii

1. Evenimentele bine alese mai putin (asta este parerea mea ) city solist (liverpool acasa e o nuca tare ) si tns (au obiceiul sa dea goluri multe dupa pauza)
    Am terminat de redactat statistica pe luna februarie a proiectului x . Asadar avem 12 verzi – 15 rosii daca se joaca in sistem progresiv cred ca este rentabil (niciodata nu au fost mai mult de 5 rosii la rand) in sistem normal nu cred ca e rentabil !!

Apreciază

1. Uneori e binesa pariezi pe echipa favorita, urmarind-o permanent stii exact cum joaca, ce intentii are in diferite competiţii, ş.a.
        Cum am spus cu Besiktaş, şi de duminica trecuta victoria cu Southampton şi cu City 🙂

P.S. Am pus 1X pe Craiova.

Apreciat de 1 persoană

1. mirc3a10, colo colo a jucat pe 27 in Copa Libertadores in deplasare in Columbia. Nu cred ca bat astazi, mai ales ca nici adversarii nu sunt chiar ultimele gaini din cireada

Apreciază

1. mersi de info. Las k au rezolvat treaba footooti de Videoton. Conduc 2-1 si isi bat joc. Oricum, mai erau inca meciuri, dar mai speram. asa, adios

Apreciază

1. un alt mister, mestere. De ce echipa cu cele mai putine goluri pe meci in Bundelisga 2, Leipzig, marcheaza 3 goluri si primeste 2 in prima repriza exact cand ii am eu pe un bilet cu 2-5 goluri? Mai punem si faptul ca nu au niciun meci cu peste 5 goluri in ultimele 44 de partide. 😀

Apreciază

5. CSKA au dat-o de gard, Craiova n-a dat macar un gol si FCSB n-a fost in stare de nimic cu un om in plus aproape o repriza (am pus pe ei pe live).