AJAX…

231

Dragilor, maine merg un pic pe termen mediu.

O sa joc o cota de ‘siguranta’ si un bilet pe 3 zile. Nu aruncati cu rosii, pur si simplu nu ii vad pe romani mergand mai departe.

De maine, vad un 2 plauzibil la Zagreb, dar il indulcesc un pic si aleg x2, Midtjylland are forta sa marcheze un gol, iar Ajax ar fi cazul sa-si aminteasca de gloria apusa.

47 de comentarii

1. Mestere, am gasit 22 de lei pe strada in dimineata asta, când ieseam din bloc. Fa-mi si mie un bilet cota 5-6 cu meciuri de încep dupa 8 :D…public sau superbet sau doar meciurile daca nu poti 😁.

Apreciat de 1 persoană

1. E cam greu, nu prea sint meciuri limpezi.
      Ar merge Real și Bayern, dar sint amicale.
      Ajax la victorie, D. Zagreb se califică, Kalju pauză/final și abia iese cotă 4.

Poate mai bine îți iei bere de 22 de lei 🙂

Apreciază

1. Am pus si eu biletul mesterului de pe bet iese la 1,71 sa avem succes !!
            Nu prea postez ca prin tara pe unde ma perind netu meu care la capitala e ceva aici merge numa’ cand adie vantul

Apreciază

2. Pe mine m-a mirat si Midtjylland. Credeam ca ei s-au calificat, apoi am vazut ca de fapt cipriotii, ca aia au batut acasa la danezi cu 2-1. Plm.. nordicii au deschis scorul inca din start, apoi au avut om in plus din min 30. Pana la urma, chiar si-un 2-1 (un gol dat, unul luat) nu era rau, macar mergeau in prelungiri. Cum plm face posesie cu tine o echipa in 10 oameni, nu inteleg. http://www.flashscore.ro/meci/lnh760ho/#statistici-meci;0
    In Danemarca Midjtylland sunt zmeii zmeilor iar adversara era totusi o echipa din Cipru. Ca estimare a loturilor, erau destul de apropiate iar Midi astia aveau nevoie de inca un gol si .. sula. Nici macar la posesie n-au avut castig de cauza. Teoretic, golul marcat rapid era un ascendent moral pentru ei, iar faptul c-au ramas si cu om in plus pentru 60 de min…

Amical, neamical asa easy, era mai ok Real si Bayern, pentru siguranta. Si completat cu Levadia sa fie cota de 2 si-un pic. E clar ca finala Cupei Audi trebuie sa fie Bayern – Real.