cearsaful……

cearsaf

Astazi nu joc niciun bilet mic. Cearsafuri, doar cearsafuri.

Daca ar fi sa aleg totusi cateva evenimente mai cuminti, cred ca un 2 solist la Werder, Wolfsburg, Salzburg si un pauza/final 1 la City sunt plauzibile.

32 de comentarii

1. Am citit ceva prin presa din moldova cica ar fii ceva cu neplata salariilor , acum stau si ma gandesc chiar asa de prosti dinamo astia sa ii bata neica nimeni aia ? ar fii prea ca la tara …. eu il sar cu toate ca e apetisanta cota !!
    As vrea sa fac azi o cota cuminte de 2 din wolsburg merge mai departe , psg merge mai departe si mai am loc de city 1 sau daca aveti voi alte sugestii sunt binevenite .

Apreciază

1. Pentru ca Leverkusen 0-0 Kaiserslauten, si nu m-ar surprinde un 2-0 Leipzig, e o echipa extrem de incomoda, bine organizata pe faza defensiva, Iar oaspetii prea au mers bine peste tot. Au Europa League, probabil spera mai in gluma mai in serios si la locul 1, nu stiu cat vor trage si aici… 🙂

Apreciază

3. Ca intra cu rezervele wolfsburg nu te contrazic ca sa ii mai testeze antrenorul dar totusi cupa reprezinta totusi ceva pentru ei !! Leipzig e adevarat o echipa incomoda dar nu mai este asa de valoroasa ca pe vremuri ….

Apreciază

4. Veris era pe locul 1 si s-a retras din cauza unui arbitraj in cupa . Bineinteles jucau cu Sheriff si au fost furati ca in codru 🙂 Veris era o echipa foarte frumoasa , asta era abia al doilea an de la promovare si deja aveau sanse la castigarea campionatului . Erau un fel de Unirea Urziceni dar s-au retras . Din ce am inteles ar urma si Zimbru si inca vreo 2 in semn de protest dar sa vedem . Jucati forta Sheriff cu Zimbru 1 solist .

Apreciat de 2 persoane

1. din cate am inteles li s-a interzis suporterilor lui Zimbru accesul pe stadionul lui Sheriff, dar nu prea ai ce sa joci la meciul asta ca e 1.17 cota la victorie si nu prea cred ca se lasa cu goluri multe…

Apreciază

5. Deci asta chiar l-am pus ieri http://postimg.org/image/id4smf727/ si exact asa cu 6 lei. Faceam un printscreen la bilet cu meciurile dar pe stanley doar spune bilet necastigator, nu-ti fac meciurile jucate cu verde,rosu ca la alte agentii. doua echipe de cacat n-au putut sa castige repriza secunda. Mai bine ca n-a fost doar una , totusi… atat Milton cat si Stanrarer puteau s-o faca linistit. Milton avea 1-0 la pauza si-n loc sa mai dea si dupa pauza, pana la urma chiar au pierdut. IAr Stanrarer cu ultimu loc au fost condusi in prima si nici macar golul egalarii nu l-au dat (in acest fel castigau repriza a 2-a) Iar alealalte , totate au facut victorie dubla, eu optasem doar pentru BVB si Morton, dar a fost castiga ambele reprize si la Hoffe, Bristol, Miiddlesborough.

Apreciază

1. Totusi, erau 20M din 6 lei, foarte aproapesi normal ca mi-a fost ciuda. Tot ieri, gandisem si asta http://postimg.org/image/fai4ffct3/ (asa pe 2 zile) dar din lipsa de fonduri, n-am mai pus. Si asa parca-n ciuda, acuma pe-asta reuseau toate si nu era cota chiar de lepadat , 137. In mod normal cand joc cote mari le joc pe ambele, si ieri imi puteam permite sa joc asta pe 3 si celallt tot pe 3 dar n-am avut incredere. oricum, ma pis pe ei 3M ca si-asa pe week-endu asta parca vad ca nu mai leg nimic si-oricum as fi pierdut o mare parte din ei, dar pentru cele 2m care m-au coco la 20M din 6 lei , da mi-e ciuda. Si mi-e ciuda si pentru asta, ca nu s-a nimerit sa am inca 10 lei ca chiar l-as fi pus. Totusi, 1300 era ceva.. De regula imi si fac asa mai multe variante dar ieri chiar doar cele 2 le gandisem, si-am zis ca nici n-are rost s-astept 2 zile.

Apreciază

6. Tot pe azi, as mai fi incercat si asta http://postimg.org/image/d77irv0tj/ , evident sistem la -2 10/12 cu castigul minim undeva pe la 40 lei cred. Destul de parte , n-au fost nici macar 10/12 dar la Arsenal si Barca finalul a fost 2, pauza n-a fost buna iar Bayern trebuia clar sa faca over 3.5 si implicit acolo 4-5 goluri . De-abia doua goluri amarate. Werder i-am vazut asa cu apetit pe goluri si iese frate la cota de 3 si dincolo unde era chiar mai clar, ciuciu.